To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Ziobro w Tarnowie (dla wybranych)   -   07/10/2007
W Tarnowie przebywał w niedzielę rano minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Na konferencji prasowej poinformował m.in. o 100% poprawie wyników wykrywalności przestępstw korupcyjnych, poprawie zanotowanej w ciągu dwóch ostatnich lat, czyli w czasie gdy był/jest ministrem - mogliśmy się dowiedzieć z serwisów w telewizji publicznej. Nie mogliśmy się bowiem tego dowiedzieć osobiście i nie mogliśmy ministrowi Ziobrze zadać choćby jednego pytania, ponieważ na rzeczoną konferencję nikogo z naszej redakcji, i jak się okazało nie tylko z naszej, nie zaproszono.

Ogloszenie
>

Prosząc telefonicznie o wyjaśnienie dlaczego to nie jesteśmy już w biurze PiS mile widziani, dowiedzieliśmy się później, że w roli gospodarza konferencji prasowej z ministrem, zapraszającego przedstawicieli mediów i w roli organizatora całego pobytu Z.Ziobry w naszym mieście wystąpił tym razem kandydujący w okręgu tarnowskim wiceminister sprawiedliwości, bliski współpracownik popularnego, acz kontrowersyjnego polityka PiS. Nazwiska owego kandydata nie przywołamy, bo najwyraźniej nie życzy sobie tego, aby informacja o jego kandydaturze - zapewne gorąco dziś popartej przez swojego pryncypała (choć możemy się tego jedynie domyślać) - dotarła do inTARnautów.
Z tego, co zobaczyliśmy na ekranie TV podczas migawek z niedzielnej konferencji i co dane nam było ustalić post factum w trakcie rozmów telefonicznych z zauważonymi na konferencji osobami - w podobny sposób jak nas i naszych użytkowników zlekceważył Pan wiceminister również inne lokalne media.

Pochodzący z politycznego desantu kandydat może oczywiście robić, co chce i zapraszać na spotkania ze swoim przełożonym i z sobą samym kogo chce. My natomiast mamy prawo do interpretacji takiego zachowania. Odbieramy więc brak zaproszenia na spotkanie jako oznakę ignoracji wiceministra - ta jest wybaczalna, choć nieznajomość lokalnych mediów w okręgu, w którym się startuje chluby kandydatowi nie przynosi, ale też jako oznakę kompletnie niewybaczalnej arogancji, okazanej części potencjalnego grona swoich wyborców, m.in. użytkownikom naszego portalu.
Zgodnie zatem z życzeniem wiceministra, które to życzenie wyciągamy przecież logicznie i konsekwentnie z przytoczonych faktów, apelujemy o pomijanie ostatniego miejsca na liście PiS w naszym okręgu w rozważaniach nad kandydaturą, którą warto by poprzeć w wyborach do Sejmu. Drodzy inTARnauci, z powodów sobie tylko znanych, pan wiceminister nie życzy sobie, abyście na karcie wyborczej postawili przy jego nazwisku krzyżyk. Już prędzej zaprasza was do rozważań nad postawieniem krzyżyka na nim. Absolutnie ma takie prawo i będziemy tego prawa wiceministra bronić.
Redakcja
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 08:56:36
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html