To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Patron mojej szkoły patriotą – portret życiem pisany   -   08/10/2007
Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego kontynuowany jest w tarnowskich szkołach projekt edukacyjny dla uczniów i nauczycieli „Patron mojej szkoły patriotą – portret życiem pisany”, opracowany w ramach programu „Patriotyzm jutra” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Wydział Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały. Uroczyste podsumowanie projektu zaplanowano na 15 listopada.

Ogloszenie
>
W tarnowskich szkołach kontynuowany jest po wakacyjnej przerwie projekt edukacyjny dla uczniów i nauczycieli „Patron mojej szkoły patriotą – portret życiem pisany”. Jego nadrzędnym celem jest propagowanie patriotyzmu i upowszechnianie wiedzy o osobach, których imiona noszą tarnowskie szkoły. Realizatorem projektu, adresowanego do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, jest Urząd Miasta Tarnowa poprzez Wydział Edukacji.
W ramach projektu zaplanowano m.in. konkursy, warsztaty, małe formy teatralne, prezentacje z wykorzystaniem nowoczesnych technik medialnych. W pierwszych dniach października rozstrzygnięte zostaną konkursy literacki, plastyczny oraz na prezentację multimedialną. Przygotowana zostanie także miejska wystawa biograficzna dotycząca patronów szkół, podczas której zaprezentowane zostaną zbiory pamiątek po osobach patronujących szkołom tarnowskim.
Kolejnym etapem będzie opracowanie i wydanie zbiorczej płyty DVD, prezentującej działania szkół na rzecz poznania i promocji patrona w środowisku. Na 15 listopada w Tarnowskim Teatrze zaplanowane jest uroczyste podsumowanie projektu wraz z ekspozycją prac plastycznych uczniów szkół podstawowych. W przyszłym roku zaplanowano natomiast wydanie broszur poświęconych patronom tarnowskich szkół. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:07:21
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html