To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Politycy.tarnow.pl   -   10/10/2007
Z ciekawą, apolityczną inicjatywą przed nadchodzącymi wyborami wystąpił tarnowski informatyk i przedsiębiorca Krzysztof Jeż wraz z Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY. Serwis www.politycy.tarnow.pl - bo mowa o tej stronie - jest serwisem społecznościowym mieszkańców Tarnowa. Zadaniem serwisu jest ułatwienie podjęcia decyzji jakich polityków poprzeć w najbliższych wyborach. Serwis powstał jako niekomercyjna inicjatywa obywatelska.

Ogloszenie

Serwis prezentuje polityków wszystkich partii startujących w najbliższych wyborach parlamentarnych. O jego wyjątkowości stanowi fakt wykorzystywania nowoczesnego systemu oceniania polityków. Systemy takie sprawdziły się m.in. w takich serwisach jak Allegro czy skąpiec.pl
-Chcemy wykorzystać zbiorową mądrość mieszkańców Tarnowa, każdy z nas coś wie o danym polityku, czym chętnie by się podzielił z innymi, jednak wiedza ta jest bardzo wycinkowa. Serwis politycy.tarnow.pl pozwala zebrać te osobiste opinie i umieścić je w szerszym kontekście. Pozwala stworzyć profil danego polityka wraz z najbardziej wiarygodnymi opiniami na jego temat. Dzięki temu możemy podjąć rozsądną decyzję przy urnie wyborczej, nie musimy się już kierować samymi hasłami reklamowymi, do których często ograniczają się nasi lokalni politycy - tak opisuje swój pomysł jeden ze współtwórców serwisu.
- Projekt nie jest pomyślany wyłącznie na te wybory, strona żyć będzie również po nich. Biorąc pod uwagę, że do głosowania pozostało już tylko półtora tygodnia a projekt raczkuje, swój informacyjny cel nasz serwis ma w pełni szansę osiągnąć dopiero w kolejnych wyborach - do europarlamentu i samorządowych. Postanowiliśmy jednak poddać próbie naszą inicjatywę już teraz, korzystając z przedterminowych wyborów parlamentarnych i towarzyszącej im kampanii - mówi Agnieszka Poliwka z CAS "Horyzonty".
Zapraszamy zatem na stronę: www.politycy.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:41:24
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html