To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień Edukacji Narodowej w powiecie   -   10/10/2007
60 procent nauczycieli w powiecie tarnowskim to nauczyciele mianowani, 35 procent – dyplomowani; prawie wszyscy z nich mają wyższe wykształcenie, blisko połowa ukończyła dodatkowo studia podyplomowe – tak wygląda kadra dydaktyczna w szkołach prowadzonych przez samorząd powiatowy. Nauczyciele świętować będą w piątek – powiatowy Dzień Edukacji Narodowej odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach.

Ogloszenie

Podczas uroczystości w szkole im. Czesława Majorka, starosta tarnowski wręczy nagrody zasłużonym i wyróżniającym się nauczycielom. Młodzież z ZSP dla nich oraz zaproszonych gości przygotowała część artystyczną. Uroczystości rozpoczną się o godz. 13.00.
Z okazji święta nauczycieli starosta tarnowski skierował do pedagogów list, w którym składa im życzenia oraz zapewnia o wsparciu we wszelkich działaniach prowadzonych na rzecz uczniów. „Niech nie braknie ducha służby, uczciwości, prawdy, troski o dobro wspólne, jakim jest powierzona Wam młodzież, a szkoła będzie harmonią działań zarówno nauczycieli, jak i uczniów, rodziców, instytucji wychowujących i wspierających oświatę. Wam i Waszym rodzinom życzę zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej oraz zadowolenia w życiu osobistym” – napisał starosta Mieczysław Kras.

Foto: uroczystość nadania imienia Czesława Majorka Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach w roku 2006 (z archiwum szkoły)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:17:51
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html