To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: PAP
  
   Honorowy Obywatel Tarnowa w "Tańcu z Gwiazdami"   -   10/10/2007
W zimowej edycji szwedzkiej wersji programu telewizyjnego "Taniec z Gwiazdami", podobnie jak w Polsce bijącego rekordy popularności, wystąpi sześciokrotny mistrz świata w jeździe na żużlu, były reprezentant tarnowskich "jaskółek" i honorowy obywatel Tarnowa Tony Rickardsson.

Ogloszenie

Rickardsson ma być głównym gwoździem programu, w którym wystąpi 12 par. Mimo zakończenia kariery sportowej żużlowiec jest dalej niesłychanie popularny w Szwecji. - Dlaczego nie miałbym zatańczyć?. Nie jestem w tym co prawda dobry, ale przecież wszystkiego można się nauczyć, a trening czyni mistrza. Poza tym bardzo lubię ten program i oglądałem chyba wszystkie odcinki - powiedział 37-letni żużlowiec.
- Najbardziej lubię utwory disco. W młodości często chodziłem na dyskoteki. Nie tańczyłem jednak zbyt często, ponieważ uważałem że, ci którzy to robią, nie mają po prostu pieniędzy na siedzenie przy barze. Poza tym krępowałem się prosić panie do tańca - dodał Rickardsson.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:18:53
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html