To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prywatyzacyjne mielizny szpitala w Tuchowie    -   11/10/2007
Zazwyczaj sesje Rady Powiatu Tarnowskiego mają spokojny przebieg; tym razem, pod sam koniec wtorkowej sesji stało się inaczej – a to za sprawą prywatyzowanego szpitala w Tuchowie. -Mamy pewne wątpliwości, czy spółka pracownicza zdąży na czas spełnić wszystkie warunki niezbędne do przejęcia szpitala w Tuchowie i przekształcenia go w niepubliczny ZOZ - stwierdza wicestarosta Mirosław Banach.

Posłuchaj wypowiedzi wicestarosty M.Banacha: :

Ogloszenie

Wszystkie związane z tym wymogi prawne muszą być przez spółkę pracowniczą spełnione do końca listopada i na rejestrację niepublicznego ZOZ pozostało coraz mniej czasu. Zdaniem wicestarosty postępowanie spółki jest „nie do końca czytelne”, okazało się też, że nie liczy ona tylu pracowników, ilu wykazywano w początkowych deklaracjach. -Każdy proces prywatyzacyjny takiej placówki natrafia na różne trudności, ale to jest dla nasz pierwszym symptomem, że nie wszystko przebiega tak, jak powinno - zauważa Mirosław Banach. Ale uchwała rady powiatu uwzględnia plan awaryjny – jeśli spółka pracownicza nie będzie mogła na czas przejąć kontraktu ZOZ, przejmie go inna, już zarejestrowana firma.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:25:08
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html