To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   LiDerka z kaczką i bez spadochronu ?    -   11/10/2007
Jam nie Jarek ani Leszek,/ Choć mam na sumieniu grzeszek/ Nagrywałem, podglądałem/ W klatce więc wylądowałem - kartkę z taką m.in treścią dołączono do ... żywej kaczki (w klatce), którą wczoraj na spotkaniu z dziennikarzami przekazali Brygidzie Kuźniak, numer 1 na liście wyborczej LiD do Sejmu w naszym okręgu, miejscowi działacze Partii Demokratycznej. Kandydatka LiD obiecała, że nic złego zwierzęciu nie zrobi, zaopiekuje się nim i zadba, aby to brzydkie kaczątko zaznało smaku prawdziwej wolności.

Posłuchaj, co Brygida Kuźniak mówi o swoich związkach z ziemią tarnowską i pomysłach na skuteczne - na rzecz regionu - funkcjonowanie w życiu politycznym :

Ogloszenie
>
Posłuchaj, jak poseł Aleksander Grad zareagował na propozycję debaty, złożoną mu przez Brygidę Kuźniak :


Nowa LiDerka, jak przedstawia się B.Kuźniak w swoich materiałach promocyjnych, nie ukrywa, że nie pochodzi z Tarnowa. Chce jednak zadbać o to, aby potrzeby naszego miasta i okolic były należycie zaspokajane przez władze centralne i były uwzględniane w projektach równomiernego rozwoju obszaru całej Małopolski. Przysięga, że - po dostaniu się do parlamentu - bez żadnych problemów i bezpośrednio będzie dostępna dla tarnowskich wyborców i samorządowców bez względu na ich polityczny rodowód.
Pomysłem LiDerki, na co dzień wykładowcy prawa międzynarodowego na UJ i radnej wojewódzkiej, na wyróżnienie się, zarówno w kampanii wyborczej jak i szerzej w życiu publicznym, ma być koncyliacyjność. Brygida Kuźniak deklaruje współpracę z każdym parlamentarzystą, który będzie chciał działać na rzecz naszego regionu.
Kandydatka LiD wyzwała jednak na "pojedynek wyborczy" posła Aleksandra Grada (numer 1 na liście PO), zapraszając go do otwartej debaty na temat przyszłości Tarnowa i roli posła na Sejm RP ziemi tarnowskiej.
Poseł Grad przyjął to zaproszenie, nie powstrzymując się jednak od uwagi, że kandydatka LiD chce się zapewne nauczyć czegoś o regionie, którego nie zna, będąc klasycznym przedwyborczym "spadochroniarzem".(pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:33:31
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html