Rozgrywki piłkarskie w regionie   -   10/10/2007
W ostatniej kolejce porażki doznali III ligowi piłkarze Okocimskiego Brzesko. Tarnowska Unia rozgromiła ekipę Płomienia. Komplety punktów wywalczyły również zespołu Beuk-Betu oraz Tuchovii. W V lidze pewne zwycięstwa Metalu Polanu oraz Wolanii. W tarnowskiej okręgówce dość niespodziewana strata punktów Dąbrovii oraz porażka Tarnovii. Komplet punktów wywalczyła natomiast Iskra. W trakcie weekendu czeka nas następna kolejka rozgrywek.

>

III liga :
Łada Biłgoraj – Okocimski Brzesko 1:0
„Piwosze” w spotkaniu z niżej notowanym rywalem wystąpili w roli faworyta. Jednak kolejny raz podopieczni trenera Kordeli z wyjazdowego meczu wracają bez zdobyczy punktowej. Gospodarze bramkę na wagę trzech punktów zdobyli w 36 minucie.

IV liga :
Unia Tarnów – Płomień Jerzmanowice 5:0
„Jaskółki” udowodniły, że środowa strata punktów z Beskidami była tylko wypadkiem przy pracy. Do przerwy goście dotrzymywali jeszcze kroku liderowi tabeli, tracąc tylko jednego gola, którego autorem okazał się niezawodny Łukasz Popiela. Po przerwie Unia udokumentowała swoją przewagę kolejnymi trafieniami. Na 2:0 podwyższył Radliński. Kolejne bramki strzelali Asseh, Bartkowski oraz Żaba.

Garbarnia Kraków – Bruk-Bet Nieciecza 0:1
Szczęśliwe zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Jałochy. Bramkę na wagę trzech punktów goście zdobyli w przedłużonym czasie gry po strzale Kajcy. Warto dodać, że była to akcja po niewykorzystanym rzucie karnym dla Bruk-Betu.

Tuchovia Tuchów – Wisła II Kraków 3:0
Spotkanie z gatunku meczów o „sześć punktów” zdecydowanie na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze Tuchovii. Przed tygodniem goście rozprawili się z faworyzowaną Puszczą więc można było się spodziewać ciężkiej przeprawy Tuchovii. Bramki dla gospodarzy zdobywali Kafel w 11 minucie oraz dwie Stachoń w 45 i 86 minucie.