OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
InTARnet poleca
Źródło: inTARnet.pl

Piłkarski weekend – podsumowanie   -   15/10/2007
Pewne zwycięstwo odniósł zespół Okocimskiego Brzesko. Stratę dwóch punktów w Muszynie zanotowali piłkarze tarnowskiej Unii. Zremisowali i zapowiadają ... strajk. Swoje spotkanie zremisowali również gracze Bruk-Betu, natomiast porażki doznał zespół Tuchovii. Pewne zwycięstwa odniosły zwycięstwa Wolanii oraz Polanu, natomiast remis zanotowała ekipa Polanu. W tarnowskiej okręgówce - zwycięstwo tarnowskiej Iskry oraz podział punktów w pojedynku Tarnovii z Dąbrovią.

Ogloszenie

III liga :
Okocimski Brzesko – Resovia Rzeszów 4:0
Spotkanie z solidnym beniaminkiem zapowiadało się dla Okocimskiego bardzo trudnym meczem. Okazało się jednak, że „Piwosze” bez większych problemów poradzili sobie z Resovią. Już po 10 minutach gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach Piotrowicza i Karwata. Również udana jak początek meczu dla Okocimskiego była końcówka spotkania. Kolejne dwa trafienie zaliczyli Policht i Boruch.

IV liga :
Poprad Muszyna – Unia Tarnów 1:1
Unia wprawdzie w dalszym ciągu pozostaje niepokonaną na boiskach IV ligi ale podział punktów w Muszynie na pewno jest sukcesem gospodarzy. „Jaskółki” prowadziły po strzale Frysia z rzutu karnego w 26 minucie meczu. Poprad do wyrównania doprowadził w końcówce meczu. Czerwoną kartkę w tym meczu otrzymał Daniel Popiela. Remis Unii wykorzystały zespoły Dalinu i Puszczy, które wygrały swoje pojedynki i zmniejszyły dystans do lidera.
Sytuacja w drużynie lidera rozgrywek jest jednak dramatyczna. Piłkarze, którym klub nie płaci stypendiów mówią, że czują się w klubie odrzuceni i rozważają podjęcie strajku. Prawdopodobnie w tym tygodniu nie będą uczestniczyć w treningach. Domagają się rozmów z zarządem klubu, ale przede wszystkim liczą na wypłaty stypendiów za 3 ostatnie miesiące.

Tuchovia Tuchów – Glinik Gorlice 1:2
Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy już w 4 minucie po uderzeniu Stachonia zdobyli prowadzenie. Później jednak do bramki rywala trafiał już zespół Glinika.

Bruk-Bet Nieciecza – MZKS Alwernia 0:0
Wydawało się, że ekipa z Niecieczy zdobędzie kolejny komplet punktów. Tym razem zabrakło jednak skuteczności i goście mogli cieszyć się ze zdobyczy cennego wyjazdowego punktu.

V liga :
Polan Żabno – LKS Jodłowanik 5:0
Kolejne pewne zwycięstwo Polanu, który po stracie punktów przez ekipę Skalnika powiększył przewagę nad wiceliderem do 3 punktów.

Wolania Wola Rzędzińska – Victoria Witkowice Dolne 4:0
Wolania ten mecz musiała wygrać i nie zawiodła. Wysokie i przekonywujące zwycięstwo piłkarzy z Woli Rzędzińskiej i coraz wyższa lokata w ligowej tabeli.

Wisła Szczucin – Metal Tarnów 0:0
Remis w meczu wyjazdowych zawsze cieszy ale tym razem piłkarze tarnowskiego Metalu nie mieli chyba większych powodów do radości. Byli w tym meczu faworytem i powinni poradzić sobie ze słabą spisującą się w tym sezonie Wisłą.

Liga okręgowa :

Tarnovia Tarnów – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0:0
Remis w tym spotkaniu jest na pewno większym sukcesem gospodarzy natomiast lider tabeli dostał chyba zadyszki ponieważ to już drugi mecz w których gracze z Dąbrowy nie potrafią strzelić bramki.

Iskra Tarnów – Iskra Łęki 3:1
Zespół z Tarnowa pewnie pokonał ostatni zespół ligowej tabeli.
Sonda inTARnetowa

A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32