To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Płyta papieska - wizyta Ojca Świętego w Tarnowie na DVD   -   16/10/2007
Wyjątkowy prezent z okazji Dnia Papieskiego przygotował Dziennik Polski wspólnie z Radiem RDN Małopolska. Po raz pierwszy na DVD ukazała się wizyta Ojca Świętego w Tarnowie w 1987 roku. Znajduje się na niej filmowy zapis mszy na tarnowskich błoniach. Obejrzeć można godzinny materiał zawierający m.in. z przywitanie papieża i homilię.

Ogloszenie

Na płycie umieszczono także cykl audycji Radia RDN Małopolska powstałych w 20. rocznicę wizyty. Są w nich rozmowy ze świadkami tego historycznego wydarzenia, m.in. z fotografem i członkami Służby Papieskiej. - Dzięki „Dziennikowi Polskiemu” i radiu RDN Małopolska mogliśmy usłyszeć na nowo papieskie orędzie. Niech spotkanie z Ojcem Świętym przypomni wszystkim osobę i dzieło Papieża z Polski, a nade wszystko zawstydzający nas przykład świętości błogosławionej Karoliny Kózka. Czasem bowiem potrzebny jest taki zbawczy wstyd, dzięki któremu ujrzymy siebie w prawdzie i będziemy mogli wejść na drogę nawrócenia - pisze w liście z okazji wydania płyty ordynariusz diecezji tarnowskiej biskup Wiktor Skworc.
Płyta ukazała się się razem z Dziennikiem Polskim - wydanie tarnowskie – we wtorek 16 października. Dodatkowo w piątek 19 października do tarnowskiego Dziennika Polskiego dodany będzie specjalny Album Papieski ze zdjęciami z wizyty Jana Pawła II w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:26:23
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html