To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Krajoznawcze spotkania w bibliotece   -   17/10/2007
W ramach edukacji kulturalno-oświatowej dzieci i młodzieży szkolnej, Filia Nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie, oferuje udział w dwóch spotkaniach edukacyjnych o tematyce krajoznawczo-turystycznej.

Ogloszenie
>

Rok 2007 został ogłoszony „Rokiem Szlaków Turystycznych PTTK” i w związku z tym, uczniowie zapoznają się z zasadami znakowania szlaków i bezpiecznego wędrowania.Dwa spotkania poświęcone tej tematyce odbędą się w Filii nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej, w siedzibie Mościcikeigo Centrum Kultury. Pierwsza prelekcja zatytułowana „Zanim wyruszysz na szlak” odbędzie się 18 października o godz. 11.00., druga „Z wycieczką po Tarnowie” odbędzie się 25 października.
Spotkania będą mieć formę prelekcji połączonych z pokazem slajdów, a poprowadzi je doświadczony przewodnik i instruktor krajoznawstwa Polski Julian Lewanderski. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję pogłębić wiedzę na temat walorów turystycznych i krajobrazowych Tarnowa z elementami historii regionu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:38:33
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html