To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Przedwyborcza debata w Ratuszu    -   18/10/2007
We wtorek kandydatów do parlamentu, reprezentantów wszystkich komitetów wyborczych startujących w tarnowskim okręgu zaprosił do tarnowskiego Ratusza Prezydent Miasta. Na tę "prezydencką" debatę nie przybył nikt z Polskiej Partii Pracy. Samoobrona i LPR desygnowały po jednym przedstawicielu (odpowiednio: Jerzy Zawisza i Wojciech Bosak), pozostałe partie wysłały ich aż dwóch. PiS reprezentowali Michał Wojtkiewicz i Józef Rojek, PSL - Wiesław Woda i Andrzej Sztorc, LiD - Brygida Kuźniak i Krzysztof Janik a PO - obok posłanki Urszuli Augustyn - jedyny w tym gronie kandydat do fotela senatorskiego - Bernard Karasiewicz.

Posłuchaj , jak debatę kandydatów, tuż po jej zakończeniu, oceniał Prezydent Ryszard Ścigała, :

Ogloszenie

Na początku, jak się potem okazało dwugodzinnej debaty kandydaci odpowiadali na losowane przez nich pytania, sprawdzające wiedzę o Tarnowie. Następnie prowadzący debatę Dorota Kunc (Radio ESKA) i Piotr Filip (rzecznik magistratu) przeszli do pytań problemowych. Kandydaci oceniali m.in. sytuację związaną z przerwaną prywatyzacją Zakładów Azotowych, pytani byli o stosunek do regulacji prawnych ws. sklepów wielkopowierzchniowych, o sposoby finansowania samorządów lokalnych i opinię na temat pomysłu łączenia powiatów grodzkich z ziemskimi.
Pytania adresowane do konkretnych osób zadawali też dziennikarze. Ci pytali przede wszystkim kandydatów o ich kompetencje, o związki tych osób z ziemią tarnowską a dotychczasowych parlamentarzystów o konkretne efekty ich posłowania. (pd)

Zapisu dźwiękowego debaty można wysłuchać na stronach www.tarnow.pl : tu możesz pobrać plik w formacie .wma
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:29:14
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html