To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Z.Ziobro w Tarnowie (dla wszystkich)    -   18/10/2007
W środę w Tarnowie ponownie przebywał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Mimo, że głównym tematem spotkania z dziennikarzami miała być prezentacja gotowego już ministerialnego projektu ustawy chroniącej dzieci przed pedofilami i pornografią dziecięcą, środową konferencję prasową zdominował temat ujawnionych we wtorek "taśm Sawickiej", byłej posłanki PO przyłapanej przez CBA na akcie korupcji. Podczas konferencji prasowej minister próbował dowieść, że moment ujawnienia nagrań, mogących kompromitować niektóre postaci związane z PO, został sprowokowany przez ... samą Platformę i Donalda Tuska. Posłuchaj, jak minister argumentuje tę tezę.

Posłuchaj, jak ujawnienie taśm przez CBA na kilka dni przed wyborami tłumaczy minister Ziobro :

Ogloszenie
Posłuchaj odpowiedzi ministra na pytanie, czy zgadza się z oceną W.Olejniczaka o ujawnionej przez CBA aferze :


Ministra zapytaliśmy też o jego stosunek do wypowiedzi Wojciecha Olejniczaka, goszczącego w Tarnowie dzień wcześniej, który aferę ujawnioną przez CBA nazwał "aferą Rywina do kwadratu". Minister nie tylko zgodził się z tą oceną, ale też spróbował to uzasadnić (słuchaj wyżej).
Organizatorzy jego wizyty - Senator RP Kazimierz Wiatr i wiceminister (w resorcie nadzorowanym przez Z.Ziobrę) Andrzej Duda, kandydat na posła z ramienia PiS w naszym okręgu, nie ukrywali, że jednym z powodów ponownej wizyty kontuzjowanego we wtorek w wypadku samochodowym ministra (Zbigniew Ziobro przybył do Tarnowa z prawą ręką w gipsie) jest próba zadośćuczynienia błędu popełnionego kilka dni temu, a związanego z pominięciem zaproszenia na konferencję prasową wielu lokalnych mediów. (pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:29:58
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html