To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Debaty, do których nie dojdzie ...   -   18/10/2007
Kandydaci listy piszą ... Poseł Aleksander Grad oskarża posłów PiS o to, że stchórzyli przed odbyciem z nim debaty. Tymczasem unikanie poważnej rozmowy z sobą zarzuca liderowi PO Brygida Kuźniak, startująca z pierwszej pozycji listy LiD w okręgu. Zarówno poseł Grad, który "rzucił rękawicę" liderom listy PiS, jak i Brygida Kuźniak, która wyzwała A.Grada na "pojedynek wyborczy" nie wierzą już, że uda się odbyć oczekiwane przez nich debaty przed ogłoszeniem ciszy wyborczej.

Ogloszenie

Oczekiwana przez Posła Grada debata z liderami PiS miała dotyczyć rozliczenia dwuletnich rządów PiS i ich znaczenia dla ziemi tarnowskiej oraz propozycji na przyszłość dla regionu. W przesłanym dziś przez Posła PO do naszej redakcji komunikacie prasowym czytamy:
"Na odpowiedzi długo czekałem. Ze zrozumieniem przyjąłem pisma Pani Poseł Barbary Marianowskiej i życzę jej pełnego powrotu do zdrowia. Natomiast postawa Pana Posła Edwarda Czesaka zmierzała do tego, aby się debata nie odbyła, a jeżeli już, to w takim terminie, w takim miejscu i w taki sposób, aby była niezauważona w mediach i przez opinię publiczną.
Dziś, na dwa dni przed ciszą wyborczą, mogę z przykrością stwierdzić, że oczekiwana debata – nie odbędzie się. PiS niestety stchórzył."


Z kolei, w innym liście, który trafił na naszą redakcyjną skrzynkę, LiDerka listy LiD w okręgu, Brygida Kuźniak pisze tak:
"Dobiega końca kampania wyborcza. Prowadzona w jej ramach w Tarnowie dyskusja polityczna dotyczyła głównie przyszłości i rozwoju miasta. Nie dziwi mnie to, ponieważ widzę, ze dotychczasowym politykom Tarnowa nie udało się stworzyć spójnego i skutecznego lobby na rzecz rozwoju tej ziemi. W przeszłości wiele deklarowano, podejmowano nawet różne działania, mało jednak osiągnięto. Toczono wojny i wojenki polityczne w miejsce tak potrzebnej współpracy ponad podziałami. (...) Żałuję, że wezwany przeze mnie „na pojedynek wyborczy” poseł A. Grad (ostatni wojewoda tarnowski i jednocześnie poseł, który dwa lata temu zdobył największą liczbę głosów w naszym okręgu) nie znalazł czasu na te debatę. Zamiast rzetelnej wymiany poglądów zaserwował natomiast drobny atak polityczny na moją osobę. Odbieram to jako swoistą ucieczkę przed odpowiedzialnością za przeszłość, oraz znak braku pomysłu na przyszłość."
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:30:41
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html