To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TGN
  
   Teatry lalkowe po raz 19.   -   06/3/2004
Chętni do udziału w XIX Małopolskim Przeglądzie Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki mają jeszcze tylko kilka dni (do 10 marca) na przesłanie karty zgłoszenia do organizatora, którym jest Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" Biuro Organizacyjne w Tarnowie. Adresatami przeglądu są dziecięce teatry lalkowe, działające przy instytucjach kultury, oświaty (szkoły podstawowe, gimnazja), placówkach wychowawczych.

Ogloszenie
>

Jego celem jest stworzenie możliwości konfrontacji, wymiany doświadczeń, twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, aktorskich i scenograficznych dziecięcych teatrów lalkowych. Przegląd odbędzie się 19 marca br. w Domu Kultury im. C.K . Norwida w Żabnie.
Najlepsi, wyłonieni przez Komisję Artystyczną zostaną nominowani do udziału w XXXVI Ogólnopolskich Spotkaniach Lalkarzy w Puławach oraz do udziału w spotkaniu finałowym XIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w Nowym Sączu.
Więcej informacji o konkursie można uzyskać u organizatora: Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu, Biuro Organizacyjne w Tarnowie, Rynek 16 , 33-100 Tarnów, tel./fax /0 14/ 626 07 61.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:57:00
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html