To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prawybory w "chemiku" dla PO   -   19/10/2007
Kolejne prawybory w ramach akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Młodzi głosują 2007” odbyły się w czwartek w Zespole Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego w Tarnowie-Mościcach. W tej poważnej zabawie wzięło udział 73,44% uprawnionych do głosowania uczniów. Najwięcej z nich (165 osób) poparło w wewnątrzszkolnych wyborach Platformę Obywatelską, ponad dwukrotnie więcej niż PiS (80 uczniów). Trzeci wynik uzyskał Komitet Wyborczy LiD (21 głosów) a czwarty Samoobrona RP (15 uczniów). 10 uczniów poparło listę LPR, ośmiu PSL a sześciu Polską Partię Pracy.

Ogloszenie
>

"Młodzi głosują 2007” to ogólnopolska akcja, mająca na celu zdobycie praktycznej wiedzy na temat zasad przeprowadzania wyborów oraz zainteresowanie młodzieży tematyką polityczną. Na inicjatywę CEO, której patronem jest Rzecznik Praw Obywatelskich odpowiedziała grupa uczniów ZST pod kierunkiem p. mgr Wioletty Bednarz. - Nie ważni byli kandydaci. Głównym celem było uświadomienie młodym ludziom, że ich głos również ma znaczenie. W trakcie przygotowań zostały umieszczone na terenie szkoły tablice informacyjne pozwalające w przystępny sposób poznać programy poszczególnych partii oraz zachęcające do pójścia do wyborów, tym razem tych prawdziwych. Uczniowie podeszli do głosowania bardzo serio i poważnie z czego jestem bardzo dumna. To zaszczyt uczyć tak dojrzałą młodzież - mówi Wioletta Bednarz.
Wcześniej w szkole odbywały się również lekcje poświęcone wyborom do parlamentu prowadzone przez nauczycieli WOS-u. Uczniowie klas III i IV ZST zostali przygotowani do wzięcia udziału zarówno w tych wewnętrznych jak i prawdziwych wyborach. Mogli zobaczyć jak wyglądają karty do głosowania oraz krok po kroku dowiedzieć się jak głosować, aby głos był ważny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 13:08:47
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html