To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Samorząd na szóstkę   -   22/10/2007
Starosta tarnowski Mieczysław Kras odebrał nagrodę przyznaną powiatowi tarnowskiemu w konkursie „Samorząd na szóstkę”. W czasie gali odbywającej się na Ogólnopolskim Forum Edukacyjnym zorganizowanym w Szkole Menedżerskiej w Warszawie, włodarz powiatu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody.

Ogloszenie
>

Konkurs zorganizowany przez wydawcę informatora „Edukacja w Polsce” oraz portal www.EdukacjawPolsce.pl, miał na celu wyłonienie samorządów najlepiej współpracujących z podległymi im placówkami oświatowymi. Do konkursu przystąpiło 71 samorządów z całej Polski. Komisja oceniała działania powiatu w zakresie dostępu do internetu, umiejętność pozyskiwania funduszy na ten cel, zasady dofinansowywania szkół i placówek przez samorząd w zakresie nowoczesnych urządzeń i oprogramowań. Zwracano także uwagę sposoby promocji szkół i placówek powiatowych oraz tworzenie i funkcjonowanie w nich stron internetowych.
Powiat tarnowski znalazł się wśród zwycięzców konkursu jako jedyny samorząd w Małopolsce. W Warszawie starosta Mieczysław Kras odebrał także nagrodę, jaką jest 2-osobowa wycieczka do Bułgarii. Prawdopodobnie pojadą na nią dyrektorzy szkół powiatu tarnowskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 10:07:16
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html