To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wybory Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie   -   25/10/2007
W piątek o godzinie 16:00 w sali 52 Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbędą się pierwsze wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie. Wyboru radnych dokonają wcześniej wybrani w tarnowskich szkołach elektorzy - przedstawiciele samorządów uczniowskich w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Gimnazjaliści będą mieć w MRM 10 reprezentantów a starsi uczniowie 15.

Ogloszenie
>

Procedura powołania Młodzieżowej Rady Miejskiej rozpoczęła się od podjęcia Uchwały w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Tarnowie przez Radę Miejską. Następnie Zarządzenie o wyborach do Młodzieżowej Rady Miejskiej wydał Prezydent Tarnowa, na jego podstawie przekazano komplet dokumentów do szkół, w których zostały przeprowadzone wybory elektorów. Cała procedura kończy się wyborami Radnych na zgromadzeniu Elektorów.
Podczas piątkowego wieczoru wyborczego w pierwszej części odbędzie się autoprezentacja kandydatów na radnych, podczas której będą mogli przekonać zgromadzenie elektorów by to właśnie na nich oddali swój głos. Swoją obecność potwierdzili również Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała, Zastępca Prezydenta Tarnowa Dorota Skrzyniarz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Żądło.

Cele działalności MRM opisane są szczegółowo na stronie Pałacu Młodzieży (www.pm.tarnow.pl), tam również przedstawione są sylwetki elektorów, wraz z programem wyborczym, podana jest lista okręgów i inne informacje dot. MRM.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 19:07:01
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html