To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kultura Be   -   29/10/2007
Gwiazdą muzycznego wieczoru, 16 listopada w TCK, będą The Poise Rite. Muzycy tej powstałej w 1997 roku rzeszowskiej grupy samo o sobie mówią, że grają RockAndRoll-a. Na ich najnowszym krążku „Passagalia” znajdziemy konkretne rockowe numery, wynurzające się z mroku w aurze psychodelicznych barw oraz napisane z dużym wyczuciem, migawkowe i impresyjne teksty. Tak właśnie prostota i sugestywność gitarowych kompozycji nabiera swoistego wdzięku i brzmi naprawdę obiecująco. Początek koncertu o godz. 19:00.

Ogloszenie

„Może to być jeden z najciekawszych debiutów w rodzimym podziemiu rockowym” – pisał swego czasu magazyn „Tylko Rock”. W 2003 roku muzycy przenieśli się na Wyspy; gdzie koncertując otrzymali m.in. propozycję umieszczenia jednego z utworów na składance „Top 20 UK Unsigned”. W roku 2004 zagrali jako support Wilków w Meanfidler, a następnie przed Kultem w londyńskiej Astorii. Wart podkreślenia jest również udział grupy w słynnym angielskim Glastonbury Festival – 23 czerwca oraz polskich Heineken Opener Festiwal i Malta Festiwal. The Poise Rite tworzą: Bartłomiej Zaborowski – wokal, gitara; Olegs Samsonovs – perkusja; Krystian Kwolek – bass, organy hammonda, gitara akustyczna.
Piwnice TCK, 16 listopada godz. 19:00

Dla pary inTARnautów mamy podwójne, bezpłatne zaproszenie na koncert. Możesz je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule wiadomości hasło KULTURA BE. Zaproszenia trafią do rąk wylosowanej pary. Rozstrzygnięcie zabawy w piątek 16 XI popołudniu (około godziny 14:30). Do tego czasu czekamy na Wasze zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania poinformujemy niezwłocznie, telefonując do nich.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:00:59
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html