To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Znicz 2007   -   29/10/2007
Kolejny raz, również na tarnowskich i podtarnowskich drogach, rusza policyjna akcja pod nazwą „Znicz”. Zostanie ona przeprowadzona w dniach 1 – 4 listopada br. Jej celem jest zapewnienie bezpiecznej i spokojnej drogi wszystkim odwiedzającym groby najbliższych.

Ogloszenie
>

W tych dniach możemy spodziewać się wzmożonego ruchu pojazdów i pieszych na drogach. Szczególnie obciążone będą rejony cmentarzy, a także trasy wlotowe i wylotowe. Kierowcy będą pokonywać często długie dystanse. Przed wyjazdem powinni być przede wszystkim wypoczęci. W czasie jazdy powinni pamiętać o dopasowaniu prędkości do warunków panujących na drodze, zachowaniu odstępu od poprzedzającego pojazdu, zapaleniu świateł mijania i zapięciu pasów bezpieczeństwa. Ponieważ okres ten będzie sprzyjał spotkaniom, policjanci podczas kontroli na drodze zwrócą szczególna uwagę na trzeźwość kierujących.

W najbliższych dniach kierowcy powinni zwracać szczególną uwagę na oznakowanie dróg. Nie należy jeździć na pamięć, bowiem w wielu miejscach wprowadzona będzie nowa organizacja ruchu. W miejscach newralgicznych ruchem będą kierować policjanci. Należy pamiętać, że to do ich poleceń należy stosować się w pierwszej kolejności.

Podczas prowadzenia akcji policjantów ruchu drogowego będą wspierać policjanci prewencji oraz strażnicy miejscy. Zrobią oni wszystko, by zapewnić nam także bezpieczny powrót do domu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:20:29
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html