To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski szpital w „złotej setce”   -   30/10/2007
25 października odbył się finał czwartej edycji ogólnopolskiego rankingu „Bezpieczny Szpital”. Organizatorem projektu jest dziennik „Rzeczpospolita” oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Po raz czwarty w finale rankingu znalazł się tarnowski Szpital im. E. Szczeklika, który uplasował się na szóstym miejscu w Małopolsce i 75 w kraju.

Ogloszenie
>

Każdego roku ranking „Bezpieczny szpital”, organizowany przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita” oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przyciąga dużą ilość szpitali, które poprzez udział w badaniu chcą dokonać oceny swojej pozycji na rynku usług medycznych oraz szukać obszarów do dalszego doskonalenia. W tegorocznej edycji uczestniczyło 246 szpitali; analizowano dane z wielu obszarów działania szpitali m.in. zarządzania, finansów, infrastruktury technicznej, opieki medycznej, dostępu do diagnostyki, polityki lekowej, kwalifikacji personelu, jakości usług, komfortu pobytu pacjentów, a także systemów informatycznych.
W tym roku Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie po raz czwarty został finalistą rankingu w kategorii 100 najlepszych wieloprofilowych szpitali publicznych w Polsce. Tarnowska placówka uplasowała się na 75 miejscu w kraju oraz na szóstym miejscu w województwie małopolskim.
Dla pacjentów miejsce szpitala w „złotej setce” oznacza, że placówka gwarantuje wysoką jakość usług medycznych oraz bezpieczeństwo procesu leczenia.(UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 10:50:21
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html