To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   "Wstęga” kolejny raz   -   31/10/2007
Dnia 29 października policjanci Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie po raz kolejny przeprowadzili akcję pod kryptonimem „Wstęga”.

Ogloszenie
>
- Do tej pory w taki sposób prowadziliśmy kontrole na drogach krajowych nr 4 i 73. Tym razem przyszła kolej na drogę wojewódzką nr 977 z Tarnowa do Gorlic i dalej w kierunku granicy państwa. Równolegle prowadzili ją również policjanci z Komendy Powiatowej w Gorlicach. Akcja wykazała, że także na tej drodze kierujący i piesi lekceważą przepisy ruchu drogowego. Wobec sprawców wykroczeń stosowano zasadę „zero tolerancji” - mówi asp. szt. Jerzy Boryczko z Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie.

Kontrolę prowadzono jednocześnie w 9 punktach na trasie. Działania wspierali policjanci poruszający się radiowozem z videoradarem. Sprawdzono 104 pojazdy, mandatami karnymi ukarano 46 kierowców. Najczęściej popełniane wykroczenia to przekroczenie dozwolonej prędkości, nieprawidłowe wyprzedzanie i jazda bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Wszystkich kierujących poddano badaniu stanu trzeźwości. Jednego z nich zatrzymano w areszcie, bowiem poruszał się samochodem, mimo orzeczonego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 09:43:35
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html