Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Gratka dla turystów   -   09/3/2004
Wkrótce pojawią się nowe opracowania o gminie Tuchów. Skorzystają na tym turyści i miłośnicy historii. Już w maju tuchowski samorząd będzie mógł pochwalić się nowymi wydawnictwami. Pierwsze z nich to opracowanie znanego tarnowskiego historyka Andrzeja Krupińskiego. Będzie to seria 25 rysunków z dokładnym opisem zabytków gminy Tuchów.

Ogloszenie

Wśród nich nie zabraknie ratusza, kościoła św. Jakuba, tamtejszego sanktuarium oraz innych zabytków. Opracowanie ma być wydane w formie teczki. Miłośników historii i regionu czeka więc duża gratka.
Jednak to nie ostatni projekt. W przygotowaniu jest też folder poświęcony walorom turystycznym tej pogórzańskiej gminy. Oprócz podstawowych informacji nie zabraknie w nim historii oraz map z miejscami godnymi zwiedzenia.
Oba wydawnictwa powinny być dostępne już maju. Nieprzypadkowo ukażą się w tym miesiącu. Wtedy właśnie w Tuchowie odbędzie się duża impreza międzynarodowa. Wezmą w niej udział delegacje zaprzyjaźnionych z tą gminą miast partnerskich z Austrii, Niemiec, Francji, Czech i Węgier. (AMIZ)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl