To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wiedeński koncert jubileuszowy   -   15/11/2007
Dyrektor Muzeum Okręgowego w Tarnowie – Adam Bartosz i Konsulat Generalny Republiki Austrii w Krakowie, zapraszają na koncert zespołu muzyki dawnej, który odbędzie się w tarnowskim Ratuszu, w dniu 24 listopada (sobota) o godzinie 18.00. Jest to kolejne wydarzenie kulturalne, tym razem muzyczne, w ramach kilkuletniej współpracy tarnowskiego Muzeum i Austriackiego Forum Kultury w Krakowie. Koncert zamknie roczne obchody 80-lecia tarnowskiego Muzeum.

Ogloszenie

Koncert CONCILIUM MUSICUM WIEN to zespół, w którego składzie są wykonawcy: Reinhold Brunner - klarnet, Christoph Angerer - skrzypce i viola d’amore, Gerlinde Sonnleitner - skrzypce i viola, Günter Schagerl – wiolonczela. W programie: W.A. Mozart, J.G. Albrechtsberger, P.v.Winter, J. Lanner, Josef Strauss, J. Strauss (ojciec), E. Strauss.
Zespół został założony w 1982 przez Paula Angerera i Christopha Angerera. Pierwotnym założeniem było wykonywanie muzyki XVIII w. Z czasem zespół poszerzał konsekwentnie swój repertuar, który dzisiaj obejmuje utwory od Baroku po muzykę XIX w. Concilium Musicum Wien znany jest m. in. z wyszukiwania i wykonywania muzyki niesłusznie zapomnianej. Muzycy grają na oryginalnych historycznych instrumentach sprzed XVIII i około 1800 r. W ciągu 25 lat istnienia zespół koncertował ponad 2.200 razy, głównie na zamkach, w pałacach, starych rezydencjach, klasztorach, kościołach i muzeach. Ma na swoim koncie dwukrotny udział w renomowanych Wieczorach Wawelskich w Krakowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 22:16:20
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html