To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   S.M. Rock- Nauczyciele i uczniowie na jednej scenie   -   15/11/2007
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza kolejny w tym roku koncert z cyklu S.M.ROCK. Podczas tej imprezy, w Piwnicach TCK, na jednej scenie z największymi przebojami XX wieku zmierzą się Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych. 23 listopada o godzinie 19:00 będzie można posłuchać granych na żywo najpiękniejszych piosenek rockowych i popowych XX wieku. Nie braknie utworów artystów tj.: Madonna, Lenny Kravitz, Deep Purple, INXS, Eric Clapton, Tina Turner i innych.

Ogloszenie

Impreza skierowana jest do wszystkich sympatyków dobrej muzyki granej na żywo. Szczególnie gorąco szkoła zaprasza tych, którzy muzykują amatorsko i chcieliby udoskonalić swój warsztat muzyczny. Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych. Indywidualne zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je: Piotr SMOLEŃ (gitara), Paweł MAZUR (bas), Bartłomiej ROJEK (perkusja).

Szkoła Muzyków Rockowych S.M.ROCK działa nieprzerwanie od 1993r., kiedy to z inicjatywy Tomasza Kapturkiewicza, aktualnego Dyrektora TCK, do współpracy w roli nauczycieli zaproszono najlepszych tarnowskich muzyków. Wśród nich byli: Piotr Smoleń (CAVE, C.C. Band, P.M. ELEKTRIC QUARTET), Paweł Mazur (CAVE, C.C. Band, ZIYO, P.M. ELEKTRIC QUARTET), Adam Prucnal (ZIYO, Brathanki), Tomasz Fiołek, Bartek Szułakiewicz, Leszek Łuszcz (CAVE, SIEDEM, C.C. Band).
Podstawowym założeniem Szkoły S.M.ROCK jest przygotowanie młodych muzyków do grania rocka i nie tylko, w zespołach oraz pogłębianie ich umiejętności na instrumentach tj. gitara, bas, keyboard, perkusja. Młodzi fani muzyki rockowej, którzy poza jej słuchaniem, dzięki zajęciom próbują swoich sił jako instrumentaliści, tworząc zespoły, z którymi występują publicznie. Do tradycji przeszły już koncerty S.M.ROCK, na których obok nauczycieli, swoje umiejętności prezentują również uczniowie.
Bilety w cenie 10 zł.
Piwnice TCK, Rynek 5, 23 listopada godz. 19:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 23:04:26
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html