Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Medal Europejski dla DELTA-GRAPHIX   -   21/11/2007
W listopadzie 2007 roku Tarnowskie Przedsiębiorstwo „Delta-Graphix”, którego właścicielem jest pan Marian Dreszer zostało laureatem Medalu Europejskiego za wysoką jakość produkowanych karnetów okolicznościowych. W tym roku to już trzecia nagroda dla Delta-Graphix. W kwietniu otrzymała odznaki honorowe „Za zasługi dla wynalazczości”, przyznane przez Prezesa Rady Ministrów. W listopadzie uhonorowana została również wyróżnieniem „Gepardy Biznesu Województwa Małopolskiego” za najdynamiczniej rozwijającą się firmę.

Ogloszenie
>

Nominowane „Medalem Europejskim” wyroby zostały wyróżnione, ponieważ jakością wykonania odpowiadają europejskim standardom. Spełniają wymagane prawem normy, mają odpowiednie licencje, patenty itp. Istotny wpływ na tak wielką gratyfikację miała również dynamika firmy, dotychczas zdobyte nagrody i wyróżnienia. Uroczyste wręczenie medali i dyplomów laureatom odbyło się 15 listopada 2007 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Medale Europejskie 96 najlepszym polskim producentom wręczył przewodniczący Komitetu Dimitris Dimitriadis.
W gronie zaproszonych gości byli również laureaci Honorowych Medali Europejskich oraz osoby reprezentujące Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Kanclerze Lóż Regionalnych Business Centre Club z całej Polski, przedstawiciele mediów ogólnopolskich i regionalnych.
Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców.
Na zdjęciu: Norman Davis podczas uroczystości (foto ze strony www.bcc.org.pl)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl