To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Histeryjki, czyli w 80 minut dookoła Polski   -   21/11/2007
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza w dniu 1 grudnia o godz. 20:00 do kina Marzenie na ostatni już w tym roku wieczór kabaretowy. Tym razem wystąpi Piotr Bałtroczyk i kabaret „Paranienormalni”. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł; w dniu imprezy – 35 zł.

Ogloszenie

Kabaret PARANIENORMALNI tworzą Igor, Robert, Rafał. Grupa powstała w 2004 roku w Jeleniej Górze, z woli niebios i determinacji Igora, który jest kopalnią pomysłów. Robert uważany jest za najlepszy głos w kabarecie, a Rafał jest cenzorem i reżyserem skeczów. „Paranienormalni” nie uprawiają satyry politycznej, natomiast bacznie obserwują faunę i florę, zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury. Na swoim koncie mają występy na największych przeglądach, konkursach, festiwalach kabaretowych i jak sami twierdzą: „Tam jesteśmy królami drugiego miejsca”.
PIOTR BAŁTROCZYK - to oczywiście dziennikarz, poeta i - jak sam o sobie mówi – „prosty” prezenter radiowy. Pierwsza autorska audycja „Radio dla potłuczonych” przyniosła mu dużą popularność. Studiował w Warszawie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. Po powrocie do Olsztyna wykładał historię filozofii na ART. Dwukrotnie był konferansjerem na festiwalu piosenki w Opolu, a także na festiwalach FAMA, PAKA, OPPA. Jest laureatem nagrody im. A. Waligórskiego, przyznawanej przez kabaret Elita. Jego credo życiowe: „Można się z koniem kopać, ale przyjemność żadna”. Od 2006 w telewizji Polsat prowadzi program kabaretowy „Piotr Bałtroczyk przedstawia”. W Tarnowie przedstawi swój najnowszy program pt.: „Histeryjki, czyli w 80 minut dookoła Polski”.
Bilety w przedsprzedaży – 25 zł, w dniu imprezy – 35 zł – do nabycia w Biurze Obsługi TCK, Rynek 5 i w kasie kina Marzenie, ul. Staszica 4.
Kino Marzenie, 1 grudnia godz. 20:00

Dla pary inTARnautów mamy podwójne, bezpłatne zaproszenie na opisywany wyżej występ. Możesz je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule wiadomości hasło PARANIENORMALNI. Zaproszenia trafią do rąk wylosowanej pary. Rozstrzygnięcie zabawy w piątek 1 grudnia (około godziny 14:30). Do tego czasu czekamy na Wasze zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania poinformujemy niezwłocznie po losowaniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:46:30
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html