To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Twarze i spojrzenia    -   22/11/2007
W hotelu Tarnovia od kilku dni oglądać można wystawę zdjęć młodego fotografika Kamila Zyznara. Zdjęć, na których w kadrze zatrzymane zostały emocje spojrzenia, czasem chwila zadumy – ludzi znanych i zupełnie nam obcych, jak choćby ta stara, pomarszczona i w jakiś sposób piękna kobieta zbierająca pieniądze pod jednym z tarnowskich kościołów. Patrzymy na ulotne chwile w żaden sposób nie skrępowane „ustawioną” pozą – chwile „przyłapane”, podpatrzone, tchnące naturalnością.

Zapraszam do wysłuchania krótkiej rozmowy z K. Zyznarem przeprowadzonej podczas piątkowego (16 listopada) wernisażu :

Ogloszenie

Przed Kamilem Zyznarem z pewnością jeszcze wiele pracy i wiele wystaw; mnie osobiście w jego fotografii szczególnie cieszy zwrócenie się „do wnętrza” przygodnie czasem spotkanego człowieka – ta jakby próba szukania odpowiedzi na pytanie „kim ty naprawdę jesteś?”. Pośród spotykanej na co dzień wśród młodych ludzi fascynacji feerią barw, komputerowej obróbki, ta swoista „surowość” i oszczędność fotograficznego spojrzenia jest bardzo obiecująca. Jak zdradza autor, być może kolejna wystawa Kamila poświęcona będzie tańcowi – jego pierwszej, obok fotografii i filmu – pasji.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 22:47:51
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html