Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Turystyczna ekspansja Tarnowa   -   10/3/2004
Gmina Miasta Tarnowa została oficjalnie włączona w poczet członków Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Teraz Tarnów będzie obecny w strukturach turystycznych województwa. To oznacza, że będzie miał ważny głos w tworzeniu strategii planów rozwoju sektora turystycznego ze szczególnym uwzględnieniem regionu tarnowskiego. A już od piątku Tarnów będzie prezentowany podczas największej imprezy branży turystycznej na świecie - ITB w Berlinie.

Ogloszenie

Członkowstowo w małopolskiej organizacji turystycznej daje też możliwość współorganizowania i uczestniczenia we imprezach promujących walory turystyczne Polski i Małopolski zarówno w kraju, jak i za granicą.
Marcin Pałach z Tarnowskiego Centrum Turystyki ma nadzieję, że Tarnów wreszcie zaistnieje na mapie turystycznej kraju i da się odczuć rozwój turystyczny w regionie.
Tarnów jest drugim po Krakowie pod względem wielkości miastem w Małopolsce, które weszło w struktury małopolskiej Organizacji Turystycznej.
Tymczasem przedstawiciele Tarnowskiego Regionalnego Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki wezmą udział w odbywających się w dniach 12 - 16 marca 2004 roku, w Berlinie, targach turystycznych ITB.
Jest to największa pod względem ilości uczestników i zwiedzających impreza targowa na świecie. Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki prezentować będzie ofertę turystyczną miasta i regionu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl