To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Grudzień w Bombay-u   -   26/11/2007
Cztery jazzowe czwartki – w tym dwa w wokółświątecznej atmosferze, do tego „Serce pisane nocą” – czyli wieczór autorski w ramach cyklu „Na skrzydłach po drabinie” – tak wygląda grudniowa oferta restauracji Bombay Music. Pierwszy koncert – 6 grudnia; wystąpi wówczas Moonlight Walk Jazz Quartet.

Ogloszenie

6 grudnia wystąpi Moonlight Walk Jazz Quartet w składzie: Bogdan Lizoń (git) – założyciel i lider założonego w 1999 roku zespołu, Grzegorz Pietak (bass), Jerzy Głowczewski (jeden z najlepszych europejskich saksofonistów), Zbyszek Lewandowski (perk). Zespół koncertuje w kraju i za granicą (m.in. międzynarodowy festiwal "Duerener Jazztage" w Niemczech), nagrał kilka płyt. Słowem – muzyka na najwyższym poziomie.
W kolejny jazzowy czwartek – 13 grudnia gośćmi będą Piotr Kita z zespołem – w programie, oczywiście standardy jazzu i bluesa. Program na kolejne dwa jazzowe wieczory – 20 i 27 grudnia, w chwili redagowania niniejszej wiadomości nie był jeszcze znany. Natomiast 15 grudnia do „Bombay-u” zawita 53-cie spotkanie z cyklu „Na skrzydłach po drabinie” – będzie to wieczór autorski Doroty Skolasińskiej, z towarzyszeniem Leliwy Jazz Band. O wydarzeniu tym pisać będziemy w osobnej wiadomości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, July 23, 2024 00:02:57
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html