To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Andrzejki w ALFA CLUB   -   26/11/2007
ALFA Club przy ulicy Staszica w Tarnowie zaprasza na andrzejkowe zabawy i pląsy, od czwartku 29 listopada do niedzieli 2 grudnia. Kilkudniową andrzejkową celebrę rozpoczną Andrzejki Studenckie. Na sobotnie MEGA Andrzejki 2007 mamy dla inTARnautów 3 bezpłatne wejściówki !

Ogloszenie
>

Klub, jak zawsze otwarty będzie od środy, jednak prawdziwe imprezowanie zacznie się w czwartek 29 listopada i potrwa do niedzieli. Taka dawka wrażeń powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klubowiczów.
29 listopada, a więc czwartek, to Andrzejki Studenckie. Jak zawsze, w ten dzień tygodnia impreza skierowana jest do tarnowskich żaków. Wstęp do klubu jest darmowy, „duże” kosztuje tylko 3.50 zł, a na miejscu, na wszystkich przybyłych czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Dzień później, a więc w piątek, zabawa przebiegać będzie pod hasłem „Muzycznego Mixu”, czyli najbardziej znanych, energetycznych kawałków, które zostaną zaprezentowane podczas tej nocy. Wstęp w cenie 10 zł.

Sobota – 1 grudnia, to impreza, której specjalnie reklamować nie trzeba. MEGA Andrzejki 2007, to niesamowite wydarzenie, które - jak reklamuja imprezę organizatorzy - na długo pozostanie w Waszej pamięci. Start o 20:00 a koniec o świcie. Wstęp: 15 zł.

Dla tych, którym jeszcze będzie mało, niedziela to impreza w stylu retro, a więc przy dźwiękach muzyki z lat ’70, ’80 i ’90. Wstęp: 5 zł.

Rezerwacje loży: 515-262-674
Imprezy sponsoruje Multimedia Polska.

Organizatorzy przekazali nam dla inTARnautów 3 bezpłatne wejściówki na sobotnie "Andrzejki" w klubie. Otrzymają je osoby, które przyślą nam swoje zgłoszenie z tytułem wiadomości: ANDRZEJKI. Zgłoszenie zawierające w treści również imię, nazwisko i nr tel. kontaktowego wysyłać należy na adres: redakcja@intarnet.pl do piątku 1 grudnia do godziny 12:00. Wylosowanych zwycięzców poinformujemy bezwłocznie o sposobie odebrania zaproszenia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:56:35
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html