To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Pożegnanie biskupa Józefa Gucwy   -   11/3/2004
W Tarnowie rozpoczęły się dziś uroczystości pogrzebowe biskupa Józefa Gucwy. O godz. 15.00 nastąpiło wprowadzenie ciała do Bazyliki Katedralnej i odprawiona została Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Józefa Kowalczyka - Nuncjusza Apostolskiego w Polsce. Natomiast jutro o godz. 10.00 w katedrze zostanie odprawiona Msza św. żałobna pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Wiktora Skworca. Następnie ciało Zmarłego zostanie przewiezione do Kąclowej – rodzinnej miejscowości śp. Biskupa.

Ogloszenie

Tam o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. pogrzebowa. Po niej trumna z ciałem zostanie złożona w grobie przy kościele parafialnym.
Przez ostatnie lata długoletni biskup pomocniczy diecezji tarnowskiej przebywał na emeryturze – godnie znosił chorobę i cierpienie – mówił, że ma ono wielką wartość.
Jutrzejsze uroczystości pogrzebowe transmitować będzie Radio RDN Małopolska od godziny 10.00 – po ich zakończeniu rozmowa z zaproszonymi gośćmi.
O 16.30 i 21.05 Radio zaprasza m.in. na ostatni wywiad z biskupem Józefem Gucwą , którego udzielił rozgłośni w styczniu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 21:53:09
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html