To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zostań św. Mikołajem   -   29/11/2007
Być Świętym Mikołajem nie tylko 6 grudnia ale przez cały rok. Czerpać radość z obdarowywania innych. Pod takimi hasłami młodzież z Gimnazjum Nr 6 im. Jana Pawła II, pod opieką mgr Tomasza Przygody organizuje akcję mikołajkową. Przy współpracy z Programem "Targ Słów" powstają dwa obrazy wielkoformatowe o tematyce mikołajowej, które zostaną wyeksponowane przy lodowisku na terenach Pałacu Młodzieży przy ul. Piłsudskiego 24.

Ogloszenie

”Mamy nadzieję, że zarówno same obrazy jak i planowana akcja młodzieży przypomną nam o wartości obdarowywania, jako szczególnej formy kontaktu z drugim człowiekiem. Pragniemy aby dzień 6 grudnia stał się dla nas wszystkich przypomnieniem tego, że zawsze i w każdych okolicznościach możemy siebie wzajemnie obdarować czymś dobrym. Pozwólmy sobie również na niematerialne formy prezentów. Czy spotkanie ze znajomymi, których nie widzieliśmy od lat lub miesięcy nie będzie dla nas wspaniałym prezentem wzajemnej obecności? Każdy z nas posiada ogromne możliwości przekazywania daru innym. Zastanówmy się tylko co może być prezentem :) Jak mawiał pewien mądry człowiek - nie ten jest bogaty, kto dużo ma lecz ten, kto dużo daje. Pamiętajmy o tym 6 grudnia i w każdy kolejny dzień roku” - piszą organizatorzy.
Uczniowie malujący obrazy: Anna Wieczorek, Magdalena Górecka, Dominika Nytko, Iza Krawacka, Marta Wilk, Małgorzata Wilk, Joanna Wenc, Natalia Schab, Anna Dudek. (W.S.)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 23:40:02
IP     : 100.28.0.143
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html