To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rada Miasta w obronie pogotowia   -   03/12/2007
Na minionej sesji radni przyjęli uchwałę w sprawie przyjęcia stanowiska dotyczącego zagrożeń dostępności do świadczeń pomocy doraźnej mieszkańców Tarnowa. Radni „wyrażają zaniepokojenie zamiarem dyslokacji przez Powiatową Stację Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie zespołu ratownictwa medycznego z Tarnowa do Żabna. Planowana zmiana może spowodować wydłużenie czasu dojazdu karetek do wezwań na terenie Tarnowa, co przełoży się na pogorszenie dostępności do świadczeń pomocy doraźnej dla mieszkańców miasta”. RM z pewnością ma prawo podejmowania różnorodnych uchwał, jednak nie słyszałem, by przed głosowaniem poproszono o wyjaśnienia przedstawicieli zarządu starostwa.

Ogloszenie

Podjęta uchwała jest apelem adresowanym do Zarządu Powiatu Tarnowskiego oraz Dyrektora Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego o odstąpienie od planowanych zmian oraz podjęcie wspólnie z prezydentem Miasta Tarnowa starań o przyznanie dla pogotowia dodatkowego zespołu ratownictwa medycznego. Zapytany przeze mnie w dniu dzisiejszym (poniedziałek) o powyższą uchwałę wicestarosta Mirosław Banach nie miał jeszcze okazji się z nią zapoznać, jednak wyraża zdziwienie zaniepokojeniem radnych. Zdziwiony byłem również i ja podczas czwartkowej sesji, ponieważ przed głosowaniem nie dane mi było wysłuchać argumentacji przedstawicieli Pogotowia czy Zarządu Powiatu. Jednak zainteresowanych przyczynami i rzeczywistymi skutkami projektowanych zmian odsyłam do dostępnej w naszym portalu informacji z dnia 12 listopada zatytułowanej „Zmiany w pogotowiu”.
M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:52:30
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html