To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Święty Mikołaj inaczej - pomóżmy Agacie MRÓZ - licytacja radiowa   -   03/12/2007
Przelot balonem nad Małopolską, buty żużlowe Mistrza Polski Janusza Kołodzieja, koszulka "złotka" Mileny Rosner z Mistrzostw Europy oraz koszulki z autografem Agaty Mróz - Olszewskiej - m.in. takie rzeczy będzie można wygrać podczas licytacji na antenie Radia RDN Małopolska. Wielka "mikołajkowa" licytacja już w najbliższą środę od 10:00. Dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz finansowania badań potencjalnych dawców szpiku kostnego. Badania takie odbędą się w Tarnowie już czwartek, w ramach kolejnej akcji "Kropla". Każdy, kto w tym dniu odda honorowo krew może też okazać się potencjalnym dawcą szpiku dla osoby potrzebującej.

Ogloszenie

Agata Mróz - Olszewska, która w składzie "Polskich Złotek" zdobyła dwukrotnie Mistrzostwo Europy, cierpi na białaczkę i czeka na przeszczep szpiku kostnego.

W czwartek 6 grudnia od godziny 10.00 do 14.00 w budynku Urzędu Miasta Tarnowa przy ulicy Goldhammera odbędą się badania potencjalnych dawców szpiku kostnego. Organizatorem jest stowarzyszenie "Kropla" i Fundacji Przeciwko Leukemii oraz Prezydent Tarnowa, we współpracacy z firmą Polkomtel.
Badania są bardzo drogie, stąd pomysł, aby na antenie radia dzień wcześniej przeprowadzić licytację.
Przypomnijmy, że cały czas można także oddawać krew na rzecz Agaty Mróz. Jej choroba jest bowiem na tyle poważna, że potrzebne są częste transfuzje krwi. Niestety, siatkarka ma bardzo rzadką grupę - B Rh (-), której w szpitalach brakuje.
By pomóc Agacie, wystarczy w dowolnym punkcie krwiodawstwa oddać krew, podając nazwisko sportsmenki. Grupa krwi dawcy nie ma znaczenia, bo zostanie wymieniona na właściwą.
na zdjęciu: Janusz Kołodziej podpisuje buty, w których jeździł w minionym sezonie na torach żużlowych w całej Europie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:26:10
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html