Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wygrywać można wspólnie...    -   04/12/2007
30 listopada (piątek) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie odbyła się konferencja „Jak wspólnie wygrywać?” podczas której zgromadzili się przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządów, oraz biznesu z regionu tarnowskiego oraz brzeskiego. Przybyli na zaproszenie Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY goście dyskutowali na temat form współpracy, jakie mogą zaistnieć pomiędzy tymi trzema sektorami oraz w jaki sposób wspólnymi siłami rozwiązywać problemy społeczności lokalnych.

Posłuchaj, co na temat organizacji pozarządowych mówią: Agnieszka Poliwka (Horyzonty), przedsiębiorca Jan Ożga oraz poseł Jacek Pilch :

Ogloszenie

Gośćmi konferencji byli przedstawiciele Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, którzy na przykładzie programu grantowego „Działaj Lokalnie” poruszyli kwestie dotyczące społecznego zaangażowania biznesu. W konferencji wzięli udział również przedstawiciele znanych tarnowskich firm, wójtowie i burmistrzowie gmin z naszego regionu, tegoroczni grantobiorcy programu „Działaj Lokalnie” oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych.
Transmisję internetową konferencji oglądali również przedstawiciele kilku Lokalnych Organizacji Grantowych programu „Działaj Lokalnie” w kraju, którzy zabierali głos na specjalnym czacie internetowym prezentowanym gościom konferencji i w ten sposób pozostawali z nimi w stałej łączności. Na czacie gościliśmy więc m.in. przedstawicieli Fundacji Pokolenia z Tczewa, Centrum Rozwoju Społeczno – Ekonomicznego z Sędziszowa Małopolskiego, Fundacji Bieszczadzkiej z Leska, Stowarzyszenia W.A.R.K.A. z Warki. Na koniec spotkania wszyscy przybyli goście wspólnie ułożyli puzzle, które każdy z nich dostał jako zaproszenie.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl