To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Zaproszenia na "eMiKę"   -   11/3/2004
Już w niedzielę w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Gumniska 28 odbędzie się tradycyjny, dziewiąty już Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "eMIKa 2004". Na parkiecie zaprezentuje się 120 par w czterech kategoriach wiekowych. W wieczornym pokazie wystąpią też formacje taneczne. Mamy dwa podwójne zaproszenia dla inTARnautów na tę bardzo ciekawą imprezę !

Ogloszenie

Tarnowski Turniej natomiast stał się już imprezą wysoko cenioną w całym kraju. Największa w tym zasługa Pani Małgorzaty Pletty-Zyznar oraz Karola Zyznara z Klubu tańca Towarzyskiego EMIKA, który jest, wraz ze szkołą tańca o tej samej nazwie oraz Pałacem Młodzieży w Tarnowie, głównym organizatorem Turnieju.
Impreza odbędzie się w trzech blokach : w godzinach 9.30, 12.30, 17.00. Ceny biletów dla dorosłych 10 zł, dla dzieci 5 zł.
Więcej informacji o imprezie na stronie www.kttemika.prv.pl

Dwoje inTARnautów, wraz zaproszoną przez siebie osobą, będzie mogło podziwiać popisy taneczne uczestników Turnieju - gratis. Wystarczy, że nadeślą nam swoje zgłoszenie e-mailem (temat: EMIKA) na adres tarnow@okay.pl. Zgłoszenie należy nadesłać do soboty 13 marca, do godz. 10.00. Prosimy również o przesłanie nr tel. kontaktowego, abyśmy mogli bezwłocznie poinformować szczęśliwców o wygranej i ustalić formę odebrania zaproszenia. Nazwiska zwycięzców opublikujemy też na stronie portalu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 10:01:52
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html