To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Studenckie Forum Bussiness Centre Club   -   05/12/2007
Od listopada na Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie zaczęła prężnie działać organizacja studencka Studenckie Forum Bussiness Centre Club. „Jest to niepowtarzalna okazja do przełamywania barier w świadomości studentów, kształcenia przedsiębiorczych postaw czy też praktycznych umiejętności niezbędnych w dalszej karierze każdego przedsiębiorcy” – czytamy w komunikacie – zaproszeniu.

Ogloszenie

„Staramy się, aby każda osoba działająca w organizacji uzyskała niezbędne umiejętności i doświadczenie potrzebne do prowadzenia własnego biznesu w przyszłości, aby znalazła swoją własną drogę do sukcesu. Staramy się również, aby nasza wiedza i doświadczenie zdobywane poprzez wieloletnią działalność w SF BCC przekazywać jak najszerszej rzeszy młodych ludzi. Dlatego też przeprowadzamy szereg inicjatyw zmierzających ku temu. Naszą całą pracę i wysiłek , aby zachęcić jak najwięcej młodych ludzi do podjęcia ryzyka jakie wiąże się z rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej.”
Osoby zainteresowane tą formą rozwoju osobowości, pragnące zdobyć doświadczenie poprzez pracę w profesjonalnym zespole proszone są o kontakt z pełnomocnikiem Piotrem Wójcikiem - tel. 790850055 email: piotr.wojcik@sfbcc.org.pl lub Tomaszem Wójcikiem tel. 662191645 email: tarnow.sfbcc@home.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:30:18
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html