To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Święty Mikołaj w Świetlicy   -   07/12/2007
Św. Mikołaj nie zapomniał o dzieciach uczęszczających na zajęcia do Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej przy ul. Hodowlanej 6. Podopiecznym Stowarzyszenia „Ich Lepsze Jutro” przyniósł paczki pełne słodyczy i zabawek. Każdy miał okazję porozmawiać ze św. Mikołajem i wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Ogloszenie

Do Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej uczęszcza obecnie 40 dzieci z Tarnowa i powiatu tarnowskiego. Przy ul. Hodowlanej 6 otrzymują kompleksową terapię i rehabilitację. Bezpłatnie przyjmuje logopeda, psycholog, rehabilitant. Odbywają się zajęcia z muzykoterapii, z wykorzystaniem psów i poprzez sztukę. Spotkanie ze św. Mikołajem było ogromnym przeżyciem dla dzieci uczęszczających na zajęcia.
Prezenty dla dzieci z Aktywnej Świetlicy Terapeutycznej pomogło przygotować św. Mikołajowi Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO i Fundacja PZU oraz firmy i instytucje zaprzyjaźnione ze Stowarzyszeniem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:54:37
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html