To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Areszt dla włamywaczy   -   07/12/2007
Policjanci Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej KMP w Tarnowie doprowadzili 4 grudnia br. do Prokuratury Rejonowej w Tarnowie dwóch mężczyzn w wieku 27 i 25 lat podejrzanych o dokonanie licznych przestępstw. Złodzieje m.in. w okresie pomiędzy 17-26 listopada br. w Tuchowie dokonali kradzieży z jednego z mieszkań przedmiotów ze złota , sprzętu RTV na kwotę 20 tyś. zł.

Ogloszenie

Zatrzymani przestępcy w dn. 28 listopada 2007 r. w Tarnowie działając wspólnie i w porozumieniu weszli do apteki przy ul. Targowej, a następnie używając gazu obezwładniającego oraz noża wobec dwóch pracownic apteki usiłowali skraść pieniądze z kasy , jednakże swego zamiaru nie osiągnęli ponieważ zostali spłoszeni przez innego pracownika apteki. Z kolei w okresie pomiędzy 17-26 listopada br. w Tuchowie dokonali kradzieży z jednego z mieszkań przedmiotów ze złota , sprzętu RTV na kwotę 20 tyś. Zł, zaś w dn. 27 listopada br. w Tuchowie włamali się do skarbonki znajdującej się Kościele pw. Św. Jakuba , skąd skradli pieniądze w kwocie 250 zł. Ponadto w dn. 28 listopada br. w m. Poręba Radlna dokonali włamania do skarbonki w Kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła, skąd skradli pieniądze kwocie ok. 400 zł.
Sąd Rejonowy w Tarnowie zastosował wobec obydwu podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 20:11:21
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html