To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Skład żużlowych "jaskółek" (prawie) kompletny   -   11/12/2007
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie w zespole Unii Tarnów nie wystąpi ani jeden uczestnik cyklu Grand Prix. Z klubu odeszli do Gorzowa dwaj dotychczasowi liderzy - Tomasz Gollob i Rune Holta. Władze klubu czynią wszystko, aby skład drużyny wzmocnić wartościowymi zawodnikami, ilość podpisanych bądź negocjowanych kontraktów jest faktycznie imponująca. Wciąż jednak, poza Januszem Kołodziejem, nie widać na horyzoncie żadnego innego kandydata do tzw. pierwszej linii składu. Przypatrując się składom pozostałych drużyn ektraligi, Unia wydaje się być już teraz skazana na walkę o utrzymanie w tej klasie rozgrywek. W tej sytuacji kibiców powinny zatem cieszyć efekty starań zarządu ŻSSA o zapewnienie przynajmniej spokojnego bytu finansowego klubu.

Ogloszenie
>

Podczas poniedziałkowej konferencji w "Pasażu" parafowano umowę z Krystianem Klechą (na zdjęciu), zawodnikiem, który - będąc wówczas żużlowcem Polonii - zapewnił w sierpniu dalszy ekstraligowy byt... drużynie "jaskółek". Chodzi o słynną akcję w ostatnich sekundach meczu Polonii Bydgoszcz przeciwko ZKŻ-owi Zielona Góra, która temu ostatniemu zespołowi odebrała szansę na znalezienie się w czołowej "szóstce" ligi, dając tam miejsce "jaskółkom".
Klecha dołączył do długiej już listy zakontraktowanych ostatnio zawodników, takich jak: Peter Juul Larsen, Peter Ljung, Kevin Doolan, Ales Dryml, Tobias Bush, Patrick Hougard i Jacek Rempała. Zawodnicy ci albo wzmacniają albo juniorską cześć drużyny, dotychczas zbudowaną na wychowankach klubu albo - sądząc po dotychczasowych dokonaniach zawodników - drugą linię zespołu. W obu tych formacjach drużyny zrobiło się już bardzo ciasno, a - jak zapowiadał prezes Pawłowski - to jeszcze nie koniec. Od prezesa udało się "wyciągnąć" kilka nazwisk z pozostającej wciąż na rynku transferowym puli. Nadal prowadzone są np. rozmowy z takimi żużlowcami jak Marcin Rempała, Danił Ivanov czy Sławomir Drabik. Na „kontrakty warszawskie” z Unią oczekuje dwóch obcokrajowców. Ich nazwisk prezes nie chciał jednak zdradzać.

Podczas konferencji w "Pasażu" zaprezentowani zostali też nowi sponsorzy klubu. Są to firma VesterParts i japoński właściciel marki tej pierwszej firmy - Buttercup. Siedziby obu podmiotów znajdują się Kielcach. VasterParts jest czołowym dystrybutorem części zamiennych i akcesoriów do samochodów ciężarowych, autobusów i naczep. Obie firmy są już sponsorami kieleckiej drużyny piłki ręcznej Vive Kielce.
Podobnie jak w przypadku składu zawodników, lista sponsorów (i jednocześnie akcjonariuszy) klubu ulegnie zwiększeniu - informował prezes ŻSSA Paweł Pawłowski.(pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:38:38
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html