To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Edunet wystartował   -   12/12/2007
Od poniedziałku 3 grudnia roku można w sieci oglądać, czytać, korzystać z informacji zawartych w Portalu Edukacyjnym Edunet. Pod adresem www.edunet.tarnow.pl znajduje się mnóstwo, na bieżąco uzupełnianych informacji o edukacji w Tarnowie – zapewnia tarnowski magistrat.

Ogloszenie

W portalu znajdują się informacje na temat: Edunetu – można dowiedzieć się z jego stron co to jest Edunet; wydarzeń edukacyjnych jakie codziennie dzieją się w naszym mieście – publikowane są aktualności dla dyrektora szkoły, nauczyciela, rodzica i ucznia; prawa oświatowego ogólnopolskiego i lokalnego - można zapoznać się z uchwałami rady Miejskiej i Zarządzeniami Prezydenta miasta dotyczącymi edukacji; ddukacji w Internecie - znajdują się tu linki do instytucji i inicjatyw edukacyjnych; wyników edukacyjnych szkół Tarnowa, wyników naboru do szkół ponadgimnazjalnych i edukacji w liczbach; wychowania.
Portal to również informacja o szkołach, placówkach funkcjonujących w Tarnowie. Na stronach portalu pojawiają się już pierwsze portale szkolne. Pozostałe są jeszcze redagowane. Szkoły publikują: aktualności z życia szkoły, prawo wewnątrzszkolne, szeroką informację o ofercie szkoły, informacje o organizacji życia szkoły, plan lekcji itp.

Z pewnością taka platforma edukacyjna okaże się bardzo przydatna, nie tylko przy wyborze szkoły. Nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że Edunet „startował” już kilka razy i pamiętam niejedną poświęconą mu konferencję. (MP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:41:06
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html