To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncertowa stodoła w Kąśnej    -   12/12/2007
Dworek Paderewskiego w Kąśnej Dolnej doczekał się wreszcie tak potrzebnych remontów – m.in. odrestaurowana została stodoła, w której będą mogły odbywać się letnie koncerty. Osuszono również zalewane non stop w czasie deszczów piwnice, jakby wręcz zapraszająco do tego, by zlokalizować w nich małą winiarnię. W planach znajduje się zresztą rozbudowa części hotelowej i powstanie części gastronomicznej.

Posłuchaj, co obecnych i planowanych pracach inwestycyjno - remontowych mówi dyrektor Centrum Paderewskiego Krystyna Szymańska :

Ogloszenie

Zarówno starosta Mieczysław Kras, jak i dyrektor Krystyna Szymańska, chcieliby w przyszłości odwzorować cały kompleks by wyglądał tak, jak za czasów Paderewskiego. Przygotowywany jest projekt rewaloryzacji parku, ale planowa są również korty tenisowe. Celem jest poszerzenie oferty i możliwości – nie tylko koncertowych – obiektu tak, by mógł przyjmować i nocować również wycieczki autokarowe, co byłoby nie bez znaczenia z uwagi na koszty utrzymania obiektu – było nie było jedynej na świecie zachowanej posiadłości Ignacego Jana Paderewskiego.
Zrezygnowano natomiast z pojawiających się tu i ówdzie pomysłów, by Centrum stało się instytucją wojewódzką. Melomanów zapewne odrestaurowana stodoła, której wnętrze mocno mnie zaskoczyło; tym samym skończy się letnie koncertowanie pod prowizorycznie rozpinanym namiotem.

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:01:39
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html