To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Owsiak otwarł w Tarnowie przygotowania do XVI finału WOŚP !   -   12/12/2007
Jerzy Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odwiedził we wtorek Tarnów. Wizyta była związana z przygotowaniem i drukiem przez Delta-Graphix ponad 100.000 plakatów na XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz ze szkoleniem pracowników firmy z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Pomysłodawca i szef WOŚP spotkał się też z uczniami i nauczycielami Gimnazjum nr 4 w Tarnowie.

Ogloszenie

Podczas pobytu J.Owsiaka w zakładzie produkcyjnym został nakręcony materiał filmowy pokazujący etapy drukowania plakatów. W tym czasie w Gimnazjum nr 4 odbywał się kurs resuscytacji, defibrylacji i pierwszej pomocy opracowany przez American Heart Association prowadzonych przez instruktorów fundacji. Uczestnicy kursu otrzymali prestiżowe certyfikaty Heartsaver/AED, oraz apteczki pierwszej pomocy. Wręczał je Jurek Owsiak. Młodzież i Dyrekcja Gimnazjum nr 4 im. Jerzego Brauna w Tarnowie bardzo gorąco i z owacjami przyjęli specjalnego gościa. Jurek Owsiak udzielił wywiadu samorządowi szkoły a następnie, na prośbę prezesa firmy Delta-Graphix Mariana Dreszera, sponsora i organizatora wizyty - wygłosił wykład motywacyjny, dotyczący sukcesu w życiu. Z pasją opowiadał o początkach swojej działalności. O pierwszych audycjach w Rozgłośni Harcerskiej czy też kulisach jego telewizyjnego programu „"Róbta, co chceta, czyli rockandrollowa jazda bez trzymanki”. – Początkowo miało być tylko siedem audycji. Zrobiło się kilkaset – wspominał. Opowiadał też o medycznych programach prowadzonych przez jego fundację. Nie zabrakło również tematu związanego z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. - To wielka sprawa. Ludzie z zagranicy nie wierzą w tak spontaniczną akcję – dodał. Podczas spaceru po mieście Jurek Owsiak zachwycał się urokami tarnowskich uliczek i widokiem świątecznej choinki na tarnowskim Rynku.
XVI FINAŁ WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2008 roku, a dochód z tej edycji przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi. O szczegółach Finału w Tarnowie będziemy jeszcze informować.

na zdjęciu Jurek Owsiak podpisuje jeden z pierwszych egzemplarzy oficjalnego plakatu najbliższej edycji WOŚP, obok - Marian Dreszer, szef "Delta Grafix".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 28, 2022 09:17:23
IP     : 3.238.125.76
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html