To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Radiowa kolęda z VIP-ami   -   12/12/2007
Niezwykła kolęda już wkrótce na antenie Radia RDN Małopolska. Znane osobistości, posłowie, samorządowcy - czyli głosy, które na co dzień słychać w serwisach radiowych zaśpiewają wspólnie kolędę.

Ogloszenie

Małopolskie VIP-y wykonają „Dzisiaj w Betlejem” w aranżacji tarnowskiego zespołu Ziyo. W przedsięwzięciu realizowanym przez RDN Małopolska usłyszymy m.in. ministra skarbu Aleksandra Grada, wicemarszałka województwa Romana Ciepielę, prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigałę i gwiazdę tarnowskiego żużla Janusza Kołodzieja. Wśród kolędników znalazła się także dyrektor Centrum Paderewskiego Krystyna Szymańska. Ma za sobą już nagranie. -To znakomity pomysł, ciekawa aranżacja. Mam nadzieję, że kolęda spodoba się – mówi.
Słuchacze będą mogli wziąć udział w konkursach, w których zadaniem będzie rozpoznanie kto śpiewa poszczególne zwrotki. -W studiu nagrań nasi goście szybko radzę sobie z tremą i z wielkim zaangażowaniem starają się „wydobyć” najlepsze dźwięki. Kolęda „Dzisiaj w Betlejem” jest zaaranżowana w nowoczesnym, rockowym stylu, co sprawia pewną trudność, ale większość z tego starcia wychodzi obroną ręką. Niektórzy nawet pozwalają sobie na własną, oryginalną interpretacje -podkreśla Mariusz Dziekan szef Studia Nagrań RDN Małopolska.
Premierę radiową nietypowej kolędy zaplanowano na tydzień przed Świętami.

Na zdjęciu: wicemarszałek województwa Roman Ciepiela
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:03:59
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html