To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Kolacja za kolację” na rzecz „Śpieszmy się kochać bliźnich”   -   13/12/2007
Tysiąc złotych przekaże radny – żużlowiec Robert Wardzała organizatorom Wieczerzy Wigilijnej dla bezdomnych z Tarnowa i okolic, organizowanej w ramach ósmej już akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich”. Pieniądze pochodzą z telefonicznej licytacji nietypowego produktu – spotkania ze sportowcem, które odbędzie się w najbliższy piątek, 14 grudnia, o 18.00 w restauracji „Pasaż”. Przy suto zastawionym stole zasiądą wraz z nim współwłaściciel firmy reklamowej Imprex z Tarnowa wraz z małżonką.

Ogloszenie
>

Robert Wardzała postanowił pomóc inicjatorom świątecznej akcji dobroczynnej. Cały dochód z aukcji trafi do Stowarzyszenia Powszedniej Pomocy „Serce” i Pałacu Młodzieży – Młodzieżowego Centrum Samorządności. -To kolejne środki, które udało mi się zebrać na ten cel. Wcześniej kilkaset złotych, które ofiarowali tarnowscy radni, przekazałem odpowiedzialnemu za to przedsięwzięcie, Panu Stanisławowi Olszówce. Mam nadzieję, że dzięki pomocy wszystkich ludzi dobrej woli, Wigilia dla najbiedniejszych, będzie naprawdę udana. Prócz znakomitych, tradycyjnych potraw bożonarodzeniowych, otrzymają oni także paczki świąteczne – mówi radny – żużlowiec.
Wieczerza dla bezdomnych i opuszczonych, w której weźmie udział około stu sześćdziesięciu osób, odbędzie się 22 grudnia, o 17.00, w siedzibie OHP przy ul. Mościckiego 27 w Tarnowie. To już VIII edycja akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich”. - Celem naszego wspólnego przedsięwzięcia jest zaproszenie na uroczystą przedświąteczną kolację ok. 160 ludzi bezdomnych i opuszczonych z Tarnowa i okolic oraz obdarowanie ich świątecznymi paczkami - mówi koordynator akcji Stanisław Olszówka.
Wieczerzę wigilijną poprzedzi, zamówiona przez młodzież Msza św. w intencji bezdomnych ,opuszczonych i samotnych, która zostanie odprawiona w Kościele XX Misjonarzy /Parafia św.Rodziny/ w dn.22.12.2007 o godz.16.00.

Pan Stanisław Olszówka za naszym pośrednictwem zwraca się z apelem o wsparcie tej szlachetnej akcji: - Zapraszamy samorządy szkolne. Proponujemy, by każdy uczeń, który pragnie wesprzeć to dzieło, przekazał na organizację Wieczerzy Wigilijnej i przygotowanie paczek żywnościowych dar serca – symboliczną kwotę ok. 50 gr. Jesteśmy przekonani, że realizacja akcji „Śpieszmy się kochać bliźnich” będzie ważnym doświadczeniem wychowawczym dla młodzieży i wolontariuszy, a bezdomnym i opuszczonym przyniesie wiele radości i wzruszeń.

Pieniądze od młodzieży ze szkół, które pragną wesprzeć w/w akcję, będziemy przyjmować w Pałacu Młodzieży, ul.Piłsudskiego 24, pok. nr 8 (parter) do dnia 19. 12. 2007. w godz. 10.00 - 17.00.
Apelujemy również do mieszkańców Tarnowa o wsparcie tej szlachetnej akcji poprzez wpłaty datków finansowych na ten cel lub przekazywanie artykułów spożywczych do paczek świątecznych dla bezdomnych i opuszczonych.
Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. kom.: 605-282-697. Wszyscy ofiarodawcy otrzymają potwierdzenia wpłaty wydane przez TPP „Serce” oraz pamiątkowe certyfikaty.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:45:17
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html