To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Droga 977 po modernizacji - wstęga przecięta   -   14/12/2007
W piątek 14 grudnia w Porębie Radlnej miała miejsce uroczystość oddania do użytku zmodernizowanej drogi wojewódzkiej nr 977. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali przedstawiciele samorządu województwa małopolskiego, parlamentarzyści, starosta oraz przedstawiciele lokalnych samorządów gminnych, przez których tereny biegnie droga 977.

Ogloszenie

Jako gospodarz terenu gości powitał gości Wójt Grzegorz Kozioł. - Cieszymy się, że samorząd województwa o nas nie zapomina i autentyczne dba o zrównoważony rozwój całego województwa, czego dobrym przykładem jest zakończona właśnie inwestycja – podkreślał w swoim wystąpieniu. Grzegorz Kozioł nawiązał też do współpracy z Samorządem Wojewódzkim również przy innych inicjatywach - Kilka kilometrów stąd pomiędzy Tarnowcem i Nowodworzem mogli Państwo zobaczyć nowy chodnik będący wspólną wojewódzką i gminną inwestycją. Kilkanaście tygodni temu gościliśmy między nami pana Marszałka Romana Ciepielę i wspólnie wykonaliśmy pierwszy symboliczny „sztych” łopatą, rozpoczynając budowę chodnika, która już właściwie jest zakończona – podkreślał. Następnie przemówił marszałek Marek Nawara, który zwrócił uwagę na rangę zrealizowanej inwestycji, gdyż droga 977 jest dla mieszkańców Małopolski najkrótszą trasą do naszej południowej granicy.
Poświęcenia drogi dokonał proboszcz z Poręby Radlnej ks. Kazimierz Dudek. Po zakończonej uroczystości goście udali się do Tuchowskiego ratusza, gdzie miało miejsce podpisanie porozumienia w sprawie budowy obwodnicy, a następnie na drugi koniec zmodernizowanej drogi - do Moszczenicy.(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 20:02:52
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html