To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podsumowanie akcji „Serce za serce"   -   14/12/2007
Pałac Młodzieży - Młodzieżowe Centrum Samorządności przy współudziale Towarzystwa Powszedniej Pomocy „Serce" w Tarnowie, pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigały, zorganizował w dniu 30 listopada akcję „Serce za serce" na rzecz leczenia tarnowianki Agaty Mróz - Olszewskiej.

Ogloszenie
>

Spontaniczny apel spotkał się z życzliwością wielu tarnowian. W dniu 30 listopada na płycie tarnowskiego Rynku powstał gigantyczny łańcuch solidarnych i pomocnych serc. W czasie tego niezwykłego alertu była prowadzona kwesta do puszek na pomoc w sfinansowaniu operacji przeszczepu szpiku kostnego dla Agaty. Na rynek mimo niesprzyjającej aury przybyły setki ludzi., zwłaszcza młodzieży z tarnowskich szkół. W alercie uczestniczyli również m.in. najbliżsi z rodziny Agaty, przedstawiciel Prezydenta m. Tarnowa, oraz znani czołowi tarnowscy sportowcy. O godz 12.00 na tarnowskim Rynku, pieśnią „Przypatrzcie się powołaniu naszemu" Chór św. Wincentego a Paulo, na co dzień działający pod batutą Przemysława Pasternaka w kościele XX Misjonarzy w Tarnowie, otworzył na rzecz leczenia Agaty gorący alert solidarnych i pomocnych serc.

Wolontariusze z Klubu „Serce" rozdali ok. 2000 naklejek z pięknym zdjęciem Agaty i jej okolicznościową dedykacją. Z kwesty uzyskano kwotę 2204 zł która została przelana do Fundacji 777 w Częstochowie ,która aktywnie włączyła się w pomoc na rzecz leczenia Agaty. Na zakończenie organizatorzy zachęcili uczestników alertu do wzięcia udziału w badaniach specjalistycznych organizowanych przez UM i Stowarzyszenie „Kropla" w dn.6.12.2007 dot. honorowego oddawania szpiku kostnego.
- Za piękną postawę, na pochwałę zasłużyła tarnowska młodzież. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów: XVI LO, Szkół Podstawowych: 1 ,3 , 5 ,7, 11, 14, 17, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr:1, 2, 3, 4, I LO, II L.O, III L.O, VL.O, VI L.O, ZSAiS, PSM, ZSLiZ nr1, ZST, ZSTZ, Gimnazjów nr 1,2, 4, 11, oraz studentów PWSZ i MWSE - mówi koordynator Akcji Stanisław Olszówka.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:50:44
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html