Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Sukces targów EXPO-BUD   -   15/3/2004
Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się tegoroczne, jubileuszowe X Targi Budownictwa, Materiałów Budowlanych Wyposażenia Wnętrz i Mieszkalnictwa "EXPO-BUD 2004". Od piątku do niedzieli trwały one w hali "Jaskółka". Wystawcy mają nadzieję, że popularność ekspozycji świadczy o lokalnym ożywieniu w tej branży w rozpoczynającym się właśnie sezonie. W imprezie brały zresztą udział również przedsiębiorstwa spoza budownictwa, np. lokalni dealerzy samoichodów. Już w sobotę najlepszym firmom wręczono targowe nagrody.

Ogloszenie
>

Pięć firm otrzymało tytuł "najlepszy w branży budowlanej" , przyznawany przez Izbę Przemysłowo-Handlową - organizatora imprezy. Sa to: Dachek , Techno-Pomiar, Eurobud, Tarnawa i Unimar, wszystkie z Tarnowa. Samą Izbę nagrodził prezydent Bień "za wieloletnie promowanie gospodarki regionu". - Można było przez te dziesięć lat nic nie robić. Tymczasem dzięki izbie mamy co roku targi i nadzieję, że będą organizowane też w przyszłych latach - powiedział prezydent. Marszałek Województwa uhonorował natomiast firmę BRUK-BET Pucharem "za rozwój i poszerzanie oferty dla budownictwa". Nagrodę wręczył członek zarządu Województwa - Wiesław Zimowski. Starosta Wojtkiewicz wręczył Nagrodę firmie Solid-Parkiet z Wojnicza za "stworzenie nowego zakładu produkcyjnego na terenach powiatu ziemskiego".
Za najlepszą ekspozycję targową (Złoty Medal) uznano - zgodnie z powszechnym odczuciem zwiedzających - stoisko fiemy "IMEX". Srebrny medal zdobyła firma Dom-Max , a brązowy - Karpacka Spółka Gazownictwa.
Wyróżnienia w konkursie targowym otrzymali ponadto : Dremex, Gopslast, Hydropol-Dekor, hurtownia Materiałów Budowlanych, MEGAel, Nowbud, Oknotar, Wod-Kan, wszystkie z Tarnowa. A także Polmark Z Woli Rzędzińskiej i Jadar P.T.E. ze Zbylitowskiej Góry.

Na fotoreportaż z targów zapraszamy do działu Fotowydarzenia OKAY.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl