To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Świąteczne działania tarnowskiej Policji   -   21/12/2007
Trwające od kilkunastu dni przedświąteczne działania tarnowskiej Policji przyniosły dobre rezultaty – czytamy w komunikacie KMP. -W czasie gdy większość z nas przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia, policjanci intensywnie pracują i dbają o to aby był to okres szczególnie bezpieczny i spokojny. W czasie trwania wzmożonych działań Policji znacznie spadła ilość zdarzeń o charakterze kryminalnym, a także pospolitych przestępstw chuligańskich i zakłóceń porządku. Są to przestępstwa szczególnie uciążliwe dla mieszkańców, a ich ilość wpływa na poczucie naszego bezpieczeństwa.

Ogloszenie
>

Tylko w dniach 14-18 grudnia na bezpieczeństwem mieszkańców powiatu tarnowskiego czuwało ponad 250 policjantów. Na gorącym uczynku zatrzymali oni w tym okresie 17 sprawców przestępstw. Zatrzymano kilka osób tzw. przestępstw akcyzowych tj. przewożących lub handlujących papierosami lub alkoholem bez polskich znaków akcyzy. Zarekwirowano kilka tysięcy paczek papierosów. Ustalono również i zatrzymano posiadaczy i dealerów środków odurzających, którzy sprzedawali je osobom małoletnim.

Intensywnie pracują również policjanci ruchu drogowego. We wskazanym czasie policjanci skontrolowali ponad 570 samochodów, sprawdzając jednocześnie trzeźwość kierowców i przestrzeganie przepisów ruch drogowego. Zatrzymano w tym czasie 8 nietrzeźwych kierowców, którzy stwarzają ogromne zagrożenie na drodze. W ostatnim czasie byli m.in. sprawcami kilku kolizji drogowych. Policjanci byli zmuszeni do nałożenia ponad 160 mandatów karnych za nieprzestrzeganie przepisów na łączną kwotę ponad 16 tyś. zł, zatrzymali również 8 praw jazdy. Przede wszystkim jednak pouczali o prawidłowym zachowaniu na drodze i przestrzeganiu innych przepisów.

Tarnowscy policjanci w okresie przedświątecznym współpracują również z innymi służbami tj. Strażą Miejską i Strażą Leśną. W okresie przedświątecznym dochodzi do kradzieży drzewek z lasu, które są później sprzedawane na bazarach. Policjanci sprawdzają legalność pochodzenia sprzedawanego towaru. Sprzedawcy winni legitymować się odpowiednią asygnatą.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:07:24
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html